Donald Trump ostře proti globálnímu vládnutí. Žijeme jen v iluzi demokracie. Podaří se mu změnit dějiny civilizace?

thumbnail

Toto není pouze další čtyřleté volební období, jedná se o križovatku v dejinách naši civilizace.

Kam půjdeme určí, jestli my, lidé, obnovíme kontrolu nad svou vládou.

Politický establishment, který se nás pokouší zastavit, je ten stejný kolektiv, který je zodpovědný za naše katastrofální obchodní dohody,
masívní ilegální imigraci a ekonomickou a zahraniční politiku, která vysála naši zemi. Pro ně je to válka. A v ní pro ně neexistují žádné meze.

Toto je boj za přežití našeho národa. Věřte mi. Tyto volby určí, jestli jsme svobodný národ, nebo jestli žijeme jen v iluzi demokracie, která je ve skutečnosti kontrolována malou hrstkou globálních zájmových skupin, které systémem manipulují – a systém je zmanipulovaný. Taková je realita. Vy to víte, oni to vědí, já to vím a skoro celý svět to ví.

Establishment a jeho mediální nástroj udržuje kontrolu nad tímto národem prostředky, které jsou velmi dobře známe. Každý kdo zpochybní jejich postavení je označován jako sexista, rasista, xenofob a morálně pokřivený .. Napadnou Vás. Pomluví vás. Budou zkoušet zničit vaši karieru i vaši rodinu. Budou zkoušet zničit na vás colkoliv, včetně vaši reputace. Budou lhát, lhát, lhát. A pak znovu, a pak udělají více než to. Udělají cokoliv bude nutné.

Clintonovi jsou zločinci. Pamatujte si to. Jsou to zločinci.

Naše velká civilizace tady v Americe a celý civilizovaný svět se přibližuje momentu zúčtování. Viděli jsme to ve Velké Británii, kde občané zvolili osvobození od globálního vládnutí a globálních obchodních dohod, globálního pojetí imigrace, které zničilo jejich suverenitu a zničilo již mnoho národů. Ale ústřední základna světové politické moci je tady v Americe.

A je to naše zkorumpovaná politická garnitura, která je největší hybnou silou v pozadí snahy o radikální globalizaci a získání převahy nad pracujícim lidem. Jejich finanční prostředky jsou prakticky neomezené. Jejich politické prostředky jsou neomezené. Jejich mediální vliv je nesrovnatelný. A v neposlední řadě – hloubka jejich nemorálnosti je naprosto neohraničená.

Video

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)