Obama nyní uvažuje kvůli masovým bouřím proti trumpovi o zavedení stanného práva. započal tajný plán Sorose?

thumbnail

Díky těm protestujícím teď pomýšlí na vyhlášení stanného práva. Ve všech soutěžích, co jich je, jsou vítězové a poražení. To je prostě způsob, jak soutěže fungují.

Když jsme byli děti, tak nás vždy učili umět v pohodě prohrát. Ano, občas prohra v tvrdé konkurenci zabolí, ale když umíte prohrát se ctí, lidé vždy pochválí váš charakter. Ale s dnešní mladou generací je ten problém, že už zapomněli, jak se ctí prohrát.

Liberálové od té doby, kdy bylo oznámeno vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách, proti tomu protestují. Doslova ignorují vše, co se učili už od dětství. Nezáleží na tom, že se vám nelíbí výsledek; Trump v těch volbách zvítězil a je to fakt.

Ale ty protesty pokračují a vypadá to, že je tu jedna osoba, která je režíruje za scénou. A tou je ultra-liberální miliardář George Soros. Ten rovněž zodpovídal za financování některých protestních skupin, které byly konstruovány k vnášení násilností do Trumpových předvolebních shromáždění.

George Soros má rozjíždějící se plán
George Soros má rozjíždějící se plán

Už během volební sezóny bylo objeveno, že za některými z protestních akcí je Soros. Ten je platil, aby vytvářeli scénu pro média k šíření o Trumpových shromážděních a vyvolávali násilnosti. To by se samozřejmě dít nemělo, ale přesto se to dělo.

A teď, když už byl Trump prezidentem Spojených států zvolen, tak jsou ti lidé v ulicích, aby proti jeho vítězství protestovali. Je to trochu ironické uvážíme-li, že to byli liberálové, co si stěžovali, že by Trump nepřijal volební výsledky, kdyby byly zjištěny podvody.

Teď tu ale máme výsledek. A ulice máme plné lidí, kteří proti prezidentským volbám protestují. Jsou to ti samí lidé, kteří svého času podněcovali násilnosti na Trumpových shromážděních. A tyto lidi už od počátku platil Soros, takže je pravděpodobné, je i tím, kdo je platí i teď, aby rozpoutávali občanské nepokoje.

A navíc existuje konkrétní důvod, proč Soros chce při těchto protestech násilnosti. Mohlo by to znamenat, že Obama bude muset vyhlásit stanné právo. Takto to funguje. Přináší to doslova dominový efekt. A tak jsou tu lidé protestující proti volebním výsledkům.

Ale když násilnosti při protestech začnou být masové, tak si toho začne všímat celá země. A když k tomu dojde, začne narůstat tlak na prezidenta, aby to řešil. Prezident Obama by pak mohl vyhlásit stanné právo.

Při stanném právu by prezident mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“ Takže, kdyby k tomu došlo, pak by Trump nemohl do Bílého domu, neboť Obama by pořád byl prezidentem Spojených států. Existuje dobrá šance, že toto mohl být pro některé liberály celou dobu záložní plán.

A tady je důkaz, že ty protesty jsou inscenované. Po celých Spojených státech probíhají protesty a v jedné části země v texaském Austinu zjistili, že tam na ně přiváží lidi autobusy. Takže zase, je to plánováno k vyvolání občanských nepokojů.

Existují i další důkazy. Ty transparenty, které ti lidé na protesty přináší, jsou všechny zhotoveny a vytištěny skupinami spojenými se Sorosovými agitátory. Nemůžete si jen tak z rozmaru vytisknout tisíce transparentů. Tyto události se musely plánovat a promýšlet. A přesně to se také děje.

Video

Nakonec poslední kousíček důkazu je to, že to Demokraté a Soros ty lidi platili, aby protestovali a vytvářeli nepokoje na Trumpových shromážděních v minulosti. Jelikož to dělali už předtím, tak to určitě budou dělat i teď. A Demokraté jsou ochotni je za vytváření nepokojů platit.

Ale nejděsivější na tom všem je fakt, že existují lidé, kteří se těch protestů proti volbám účastní opravdu dobrovolně jen proto, že Trump vyhrál. A zase, byli jsme už od útlého věku učeni, abychom porážku přijímali s určitou gracií. A oni se teď chovají jako banda rozmazlených dětí, když nedostaly svou hračku.

Video

A teď je tu možnost, že Obama kvůli těmto protestujícím vyhlásí stanné právo. Nemohou skousnout skutečnost, že tato země promluvila a chtěla do vedení Trumpa. Proto teď pro změnu aktivně narušují demokratické volby, protože si stěžují, k jaké volbě při nich došlo.

A zase je to s největší pravděpodobností kvůli Sorosovi. Už v tom měl prsty předtím. To on chce tuto zemi globalizovat a to znamená, že udělá vše, co může, aby k tomu došlo. K tomu patří i nařízení útoku na Trumpovu věž v Chicagu. Právě tam některé protesty v zemi probíhají.

Ten měl ale také prsty v pokusech fixlovat volby. V 16 státech použili volební stroje, které vyrobily Sorosem kontrolované společnosti. Samozřejmě, že to znamená, že se chystal na možnost volby zmanipulovat. Pak by nejspíš nezáleželo na tom, že jste hlasovali pro Trumpa; stroje by to stejně daly Clintonové.

Sdílejte tento článek, abyste lidem ukázali, že všechny tyto protesty plánoval Soros. Ten chce zajisti, že vytvoří dost občanských nepokojů, aby Obama vyhlásil stanné právo a zastavil předávání moci Trumpovi. Tímto způsobem by globalistická agenda mohla být stejně prosazena.

Nejlepší možností však je lidí tam venku si nevšímat. Je to jako zkoušet řešit dvouleté dítě, které sebou praští o zem a propukne v dětskou hysterii. Když to ignorujete, tak to vyšumí. Tudíž jen ignorace protestujících a žádný styk s nimi.

zdroj: ac24.cz

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)