Tomio Okamura: Rusko ekonomicky ani lidsky nepoložil ani Hitler s miliónovou armádou, natož nějaké sankce.

thumbnail

Západ se chce s viry smířit, protože jinak válku s islamisty vyhrají Rusové bez nich. To by byla špatná reklama pro podvodníky, co islamistů stvořili a podporovaly.

Ale jelikož je nutné sbližování s Ruskem představit jako vítězství západu, tak ministr hospodářství Fracúzska Macron řekl, že chce západ letos v létě zrušit sankce proti Rusku, pokud prý bude respektovat mírový proces dohodnutý v Minsku. A stejně tak říká ministr zahraničí USA Kerry. No netuším, jak to Washington s Bruselem spytlíkujú, aby to veřejnost snědla.
Myslím, že bude třeba, aby se začal Kyjev snažit a přestal porušovat dohody z Minska. Dodnes pučisté z majdanu nesplnily základní politické body smlouvy. Dnešní veřejnost v celé Evropě je už dost kritická a odolná vůči manipulacím. A samozřejmě Rusko nemá zapotřebí západu ustupovat.

Sankce dlouhodobě nejvíce poškodily Evropu a Rusko prošlo sice kvůli západu krizí, ale ta zem posílila. I přes útoky spekulantů a západních vlád začal rubl růst, a ekonomiku Putin úspěšně postupně přesměroval na Čínu a další mimoevropské země.

Ruský vlak dávno ujel a Evropská unie pouze ztratila miliardy eur na obchodu s Ruskem a to na moc dlouho a některé oblasti natrvalo. Rusko už Evropě nevěří a nebude pro ně strategickým partnerem a je spíše možné, že cílem sankcí bylo poškodit evropskou unii a oslabit její pozici při vyjednávání s USA tolik i námi kritizované smlouvy TTIP – Transatlantické dohody o obchodu a investicích mezi EU a USA. Protože i největší laik ví, že Rusko ekonomicky ani lidsky nepoložil ani Hitler s milionovou armádou, natož nějaké sankce.

Dnes, když jsme ztratili Rusko, musí Evropa o to usilovněji hledat jiné trhy včetně USA. A to je řekněme si komu k prospěchu?

zdroj: panobcan.sk

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)