Proč dvě třetiny utečenců jsou muslimové

thumbnail

Možné pozadí faktu, proč dvě třetiny uprchlíků jsou muslimové

Nevěřím v konspirační teorie. Ale je vidět otevřený plán islamizovat Evropu pomocí migrace. Fakta.

Saúdská Arábie dosud nepřijala podle Amnesty International ani jednoho uprchlíka ze Sýrie. Přemýšleli jste někdy, proč je tomu tak? Odpověď: velké uprchlické toky mají být navedeny jako migrační proud do Evropy.

Plán, který stojí za uvedeným faktem, uveřejnil renomovaný muslimský profesor sociologie Bassam Tibi již před lety v knize “Skutečný imám” (1996) na straně 64. Píše se tam:

“Islámská liga na své konferenci v červenci 1993 schválila pracovní dokument, podle kterého se migrace do Evropy a výstavba islámských center mají vnímat jako prostředek islamizace Evropy.”
(Zveřejněno v Asharq al-Awsat ze dne 28. července 1993)

Co se stalo dvacet let po přijetí tohoto plánu na islamizaci Evropy pomocí migračních toků? Podle údajů německého Spolkového úřadu pro migraci bylo v roce 2013 ze všech uprchlíků, jejichž přijalo Německo, přesně 64,9 procent muslimů. (Zdroj:? Das Bundesamt in Zahlen 2013?). Na straně 24 dokumentu se říká:

“Posouzení žádostí o azyl 2013 z hlediska náboženství ukazuje, že vyznavači islámu se svými 64,9 procenty, tvoří největší podíl prvotních žadatelů.”

To je jedna strana věci. Druhá je, že Saúdská Arábie, vlast islámu, uvěznila 50 tisíc imigrantů, kteří pocházejí zejména z muslimských zemí. Slyšeli jste někdy vůbec výkřiky nespokojenosti v našich médiích?

Člověk by čekal, že pokud někde v Saudii uvězní 50 tisíc imigrantů, kterých budou následně deportovat, že se o tom přinejmenším naše hlavní média neutrální zmíní.

Saúdská Arábie zatkla v posledních týdnech pouze ve správném regionu Medina 52 347 imigrantů, uvěznila jejich, a ohlásila, že budou deportováni.

Islámské království už před měsíci ohlásilo, že hodlá deportovat milion cizinců do zemí jejich původu. Každý týden lze číst tiskové zprávy o raziích na vyhledávání imigrantů, kteří jsou následně vyhoštění mimo zemi.

A každý den přibývají stovky nových zatčeni – skutečně každý den. V našich médiích však o tom nenajdete ani slovo.

Avšak nejen Saudi, ale podobně se k imigrantům staví i další bohaté země Perského zálivu, které především honí na Syřanů hledající útočiště v těchto zemích. Organizace spojených národů marně žádala státy v Perském zálivu aby se otevřely pro syrských uprchlíků.

Když si připomeneme plán Islámské ligy pro islamizace Evropy zveřejněný v roce 1993, pak je podezřelé, proč se bohaté arabské státy Perského zálivu chovají přesně podle něj.

A jak reagují naše média? Říká se, že neexistuje žádný plán islamizace.

Tvrzení o islamizaci Německa bylo popřeno. A jak jsme zjistili, vyskytuje se pouze v Houellebecqovy románu …

zdroj: slovenskeslovo.sk

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)