První dáma Ameriky Melania Trumpová: Jsem emigrant. Jak to vypadá s první dámou USA?

thumbnail

První dáma Ameriky Melania Trump se narodila 26. dubna 1970 ve Slovinsku.

"Jsem emigrant. A říkám vám, nikdo nemůže hodnotit svobodu a možnosti Ameriky více než já. Obě jako nezávislá žena a jako někdo, kdo emigroval do Ameriky. "

Začala s modelingem jako 16letá. Byla na obálkách hlavních módních magazínů. Provdala se za Donalda Trumpa v roce 2005. Je Trumpovou třetí ženou. Mají spolu jedno dítě, Barron Trump se narodil v roce 2006. Melanie vypráví 5 jazyky: slovinsky, anglicky, francouzsky, srbsky a německy. Je lidomilka (filantropka) ve spojení s tancem (Martha Graham dance company), dobrou pověstí a mnoha organizacemi.

"Bude mi ctí a privilegiem sloužit této zemi. Budu zastánkyní pro ženy a děti. "

Jean Wahl Harris, který studoval role prvních dam na Scrantonskej univerzitě se vyjádřil takto:

"Vidím, že v období evoluce svou funkci nová první dáma posune zpět do tradičnější role. Tradiční a společenská paní domu je myslím to v čem se cítí pohodlně. Ona je očekávanou první dámou, která bude vpředu a centrem, ne stydlivá a nenápadná jako Bess Truman v 1940. Byla součástí kampaňového doprovodu, tak co ji může zastavit dělat neočekávanou první dámu? Tato úloha není jen o tom, být dobrou ženou a matkou jako u Kennedyů. Američané očekávají první dámu, která bude osobnost a bude viděna jako podpora pro prezidenta v projektech, které jsou dobré pro zemi. A my očekáváme, že Vás uvidíme. "Dodává Jean Wahl Harris.

Elizabeth Mehren, profesorka žurnalistiky a expertka na první dámy na Bostonské univerzitě ještě přidala:

"Bude bezpochyby stoupat vzhůru i přes výčitkám a kritice, které vlastně odporují dnešní době a jsou zastaralé. Paní Trumpová signalizuje, že její "neboť" bude bezpečné pro matky desetiletých, ale méně bezpečné pro ženy, které budou zlomyslně cvrlikat.

Video - Tady je to, co víme o budoucí první dámě a co ona doufá, že přinese do Bílého domu:

zdroj: usatoday.com

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)