Rockefeller varuje: Dohoda s Ruskem nebude, proto jsem přesvědčen, že nastane třetí světová válka

thumbnail

Steven Clark Rockefeller, zástupce nejmocnějšího světového klanu bankéřů, v rozhovoru pro americkou televizi prohlásil, že bude třetí světová válka.

Mluvil o tom, proč se tato katastrofa nedá odvrátit.

“Současná situace mi připomíná tu, která se vytvořila na začátku 20. století, před první světovou válkou. I nyní vidíme, že existují dva svazky mocných států – USA a EU versus Rusko, Čína a Írán, kteří chtějí dominovat a nikdo nehodlá ustupovat.

Nikdy v historii něco takového neskončilo mírovou cestou. Proto jsem přesvědčen, že třetí světová válka bude, “přizvukoval Steven Rockefeller.

Postěžoval se, že oslabit nebo rozdělit Rusko se nepodaří: podle něj nelze vyprovokovat takovou situaci v regionech, aby se odčlenili od Ruska, protože lidé vidí, jak se žije v samostatných státech bývalého SSSR a vědí, že se tam život nezlepšil.

“Současné Rusko se absolutně nepodobá na Sovětský svaz. SSSR byl svazkem republik, které by se dalo vyprovokovat, aby se odčlenili. Stačilo dokázat, že samostatně by se tím republikám žilo lépe. Vždyť tak se vlastně i stalo. Rusko je ale jiné “kafé”. Buďme objektivní. Většina lidí v samostatných státech bývalého Sovětského svazu nemá lepší životní úroveň, proto všechny separatistické nálady v Rusku jsou předem odsouzeny k neúspěchu a určitě zkrachují. Je třeba se dohodnout s Rusy, jinak bude válka. Myslím si však, že se dohodnout nepodaří, a proto bude třetí světová válka, “zdůraznil Rockefeller v rozhovoru pro americkou televizi.

zdroj: hlavnespravy.sk

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)