Šílený psychovýstup vysokoškolského učitele: Kandidát na prezidenta České republiky, chce zbourat všechny kostely a přijmout milion migrantů

thumbnail

Kandidát na prezidenta České republiky Milan Kohout, se znovu dostal do pozornosti médií. Nejnovější chce zbourat všechny kostely.

V září oznámil svou kandidaturu na prezidenta České republiky mediální známý filozof Milan Kohout, kvůli jeho prohlášením, jako například přijetí milion migrantů v případě jeho zvolení, zda jeho různé reakce k uprchlíkům jsou velmi mediálně známé.

Nedávno na Facebooku psal:

Většina české společnosti jistě přivítá můj volební program rasového a etnického oživení naší společnosti postavené na hojném přistěhovalectví z jiných kultur a okamžitém masovém přijímání trpících uprchlíků z válek, které jsme pomohli vyvolat..

Do pozornosti se dostal hlavně po svém vystoupení v programu Máte slovo. V něm lidí, který nesouhlasili s jeho názory, označoval za rasisty.

Nejnovější prohlásil, že chce zbourat všechny křesťanské kostely. Na Facebooku se objevilo video z Brna, kde začal Kohout sbírat podpisy pod petici demolici kostelů v Brně.

Porozumění se však nedočkal, kvůli jeho petici se odehrálo na místě hodně hádek, pár občanů také roztrhalo jeho petiční archy.

zdroj: securitymagazin.cz

Video šíleného psychovýstupu vysokoškolského učitele:

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)