Švýcarský vojenský šéf nařizuje lidu, aby se ozbrojil. Má obavy z masivních nepokojů, které chystají v Evropě

thumbnail
Ministerstvo obrany (MO) dnes hlásí, že švýcarský velitel ozbrojených sil, generál a poručík André Blattmann, požádal, aby vláda okamžitě schválila jeho příkaz na ozbrojeni národa způsobeného jeho obavami před “hybridními válkami” ohrožujícími mír na světě a způsobujících světovou ekonomickou krizi.

Předpokládá, že vyvolají masivní nepokoje na evropském kontinentu ohrožující základ švýcarské prosperity.

“Hybridní války” kterých se obává Generál Blattmann vedou k 3. světové válce a jsou povzbuzovány Tureckým šílencem prezidentem Recep Tayyip Erdoganem-který tento týden cestoval do Saúdské Arábie aby se prohlásil jako vůdce celého islámského světa (a jehož stoupenci ho nyní nazývají “Bůh” ) v jeho snaze podnítit globální konflikt mezi Ruskem a Západom- po kterém bude moci založit chalífát a vzkřísit Osmanskou říši.

Tato zpráva pokračuje tím, že elitní Americké zprávy organizace Politico, které toto ráno vydali článek s názvem “Na pokraji s Erdoganem” se otevřeně ptají režimu Obamy, zda povolí Turecka “šílenci” tlačit USA a NATO do války s Ruskem.

Tato zpráva konstatuje, že elitní Americké zprávy Counter Punch se začali zajímat o to, proč režim Obamy dokonce podporuje Turecko v první řadě tím, že řekne:

“Mnozí dávají přednost zobrazení akci Erdogana jako náladových nebo v rozporu s přáním Spojených států nebo NATO. Podle tohoto příběhu je Erdogan blázen a koná na vlastní pěst. To je omyl. Ať ten, kdo to tvrdí, upřímně odpoví na následující otázky:

-Odsúdilo USA nebo NATO pád Ruské stíhačky? -Ne. Naopak. Potvrdilo, že Turecko má právo se “bránit”.

-Páčilo Se USA nebo NATO požadovat okamžité stažení tureckých sil ze severního Iráku po ilegální invazi 4. prosince? Odsoudili jejich najednou? Ne. Jen o dva týdny později USA požádalo Turecko, aby stáhlo své jednotky z Iráku. Neodsoudili jejich.

-Hnalo USA nebo NATO k odpovědnosti Erdogana za jeho obchodování a podporu s ISIS? -Ne. Ve skutečnosti, se posílilo spolupracování NATO a Turecka a EU a Turecka.

-Odsúdilo USA Erdogana pro jeho krvavé útoky proti Kurdům v Turecku? -Ne

Paul Craig Roberts- který ve svém článku tento týden s názvem “Proč je 3. světová válka na obzoru” uvádí, že režim Obamu (stejně jako minulé) se označuje jako “nepřátelská síla” a jakoukoliv zemi dostatečně silnou mít zahraniční politiku nezávislou od Washingtonu varuje:

“Ruská vláda se dozvěděla, že Washington nerespektuje vlastní zákony Washingtonu a mnohem méně mezinárodní zákony a že Washington nemůže být důvěryhodný udržet jakoukoli dohodu.

Tento nedostatek důvěry, spolu s agresí vůči Rusku chrlí z Washingtonu a odráží se v idiotských evropských hlavních městech, vytvořené pro půdu jaderné války.

Jak NATO (v podstatě USA) nemá žádnou vyhlídku na porážku Ruska v konvenční válce, mnohem méně poráží alianci Ruska a Číny. Válka bude jaderná.

S režimem Obamy nyní podpořil Erdogan posílení jeho aliance se Saúdskou Arábií proti Rusku. Zdá se, že neznají slušné hranice, jak príklad- nálety a zabíjení Syrským teroristům Zahran Alloushom, který v roce 2013, zatímco podporoval režim Obamy, slíbil porážku všechny křesťany, židy, šiitizmov. Generál Blattmann se obává globálního ekonomického chaosu, který se šíří neklidně po celé Evropě. Tato zpráva dále konstatuje, že může být blíže než si to kdokoliv dovolí přiznat. Zvláště při pohledu na zaplavování Saúdské Arábie levnou ropou, která ničí ropný průmysl v Rusku a USA a také přivádí vlastní ekonomiku blízko ke kolapsu.

Ale dříve, než se to stane, a jak švýcarský generál Blattmann dobře ví, prezident Putin zničí Saúdskou Arábii a Turecko, bez ohledu na náklady, spíše než dovolí aby se to stalo.

Poznámka: Západní vlády a jejich zpravodajské služby se aktivně podílejí proti informacím v těchto zprávách tak, aby neznepokojili své občany mnohými ktastrofickými změnami na Zemi a událostmi, které mají přijít.

zdroj: svetkolemnas.info

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)