Vránová, Kolářová a Štěpánková: Jsou bez práce!

thumbnail

Herecký soubor Divadla na Vinohradech se otřásá v základech. Diváci od ledna na Vinohradech nemají šanci vidět řadu oblíbených hereček. Jmenovitě Gabrielu Vránovou (76), Danielu Kolářovou (69), Martu Vančurovou (67) a Janu Štěpánkovou (81).

Ředitel vinohradského divadla Tomáš Töpfer(64) jim loni v říjnu oznámil, že stáhne z repertoáru jejich komedii To byla moje písnička. Což se také stalo. Jenže pro herečky to bylo jediné představení, v němž na Vinohradech hrály. A nové jim vedení nenabídlo. Diváci tak nemají momentálně šanci je v divadle vidět!

„Musejí na nás jinam. Já například s dalšími kolegy z Vinohrad jezdím s představením Lo Stupendo aneb Tenor na roztrhání. Ale to, že teď na Vinohradech nemám žádné představení, mě mrzí. Přitom pan ředitel tvrdil, že pro nás něco najde,“ řekla deníku Aha! Gabriela Vránová. V jiných divadlech hrají i Daniela Kolářová (Studio DVA) a Jana Štěpánková (Divadlo Ungelt). Marta Vančurová hostovala ve Studiu DVA s vánočním příběhem Děvčátko, teď ale nikde nehraje. Je tedy úplně na dlažbě! „Třeba se nějaká nabídka objeví, budu čekat. Zatím žádnou práci nemám,“ potvrdila nám smutně Vančurová. Paradoxní je, že všechny zmíněné herečky jsou stále členkami vinohradského souboru. U jejich jmen a fotografií na stránkách divadla je ale smutné prázdno. Na žádné představení nejsou návštěvníci odkazováni…

zdroj: ahaonline.cz

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)