Zaměstnanci velkých supermarketů se vzbouřili se zakládají vlastní. Nabídnou slovenskou kvalitu

thumbnail

Zaměstnanci velkých supermarketů se vzbouřili a zakládají vlastní. Nabídnou slovenskou kvalitu. V bratislavském Ružinově vyrůstá mimořádně odvážný projekt slovenského supermarketu, který nabídne kvalitní lokální produkty.

Na okraji nového klientského centra v bratislavském Novém Městě vyrůstá supermarket. Bratislavané si ho mohli všimnout pod značkou YEME. Jde o mimořádně odvážný koncept supermarketu zaměřeného na lokální kvalitu.

Obchod založili bývalí zaměstnanci sítí jako Tesco, Lidl či Hypernova, kteří se rozhodli založit vlastní supermarket zaměřený na to, co velké řetězce často opomíjejí – lokální kvalitu.

Zatím jediná prodejna nového supermarketu bude stát při již zmíněném Klientském centru na Tomášikově ulici. Projekt je založen na úzké spolupráci se slovenskými mlékárnami, chovnými družstvy, farmami, obilnými mlýny, pěstiteli, řemeslnými pivovary a vinařstvím. Právě kvalitní domácí potraviny jsou podle zakladatelů obchodu nedostatkovým zbožím, které v segmentu supermarketů chybí.

To, že o koncept je mezi spotřebiteli zájem, dokazuje i raketový růst Facebookové stránky obchodu, který má již nyní přes 6000 fanoušků, přestože stále není otevřený. Prodejna by měla své brány otevřít 3. března. Zda přibudou další prodejny této sítě závisí na úspěchu té mateřské.

zdroj: dobrenoviny.sk

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)