Zamrdaná zkurvená kupa hoven a sraček na Hradě. Vytlemený prasečí držky, ať už konečně chcípnou. Do nejhlubší prdele s váma vy hovnožrouti, pravil slavný umělec

thumbnail

Český umělec David Černý, jenž upoutal pozornost veřejnosti především kontroverzními plastikami, se znovu vymezil proti Miloši Zemanovi. V minulosti stvořil např. obří plastiku vztyčeného prostředníčku, který směřoval k Hradu. Teď přidal velkou řadu sprostých slov na adresu prezidenta Zemana, čímž se vysmál návrhu novely o trestném činu hanobení prezidenta republiky.

David Černý, který v době předsedání České republiky Evropské unii realizoval například kontroverzní instalaci Evropa, ty zákonodárce, kteří se postavili za návrh trestající hanobení prezidenta republiky, v bezprostředním vyjádření na sociální síti nazval „hovnožrouty”.

„Zamrdaná zkurvená kupa hoven a sraček na hradě, vytlemený prasečí držky, ať už konečně chcípnou v ošklivejch a táhlejch bolestech. Zmrdi smradlavý, zkurvysyni vyjebaný, tupý debilové. I s tou bandou kreténů čuráckejch, co to navrhujou. Do nejhlubší prdele s váma, vy hovnožrouti,“ vyjádřil se velmi zostra David Černý.

Návrh zákonného ustanovení o hanobení prezidenta republiky ho tedy opravdu zvedá ze židle a odmítá se zřejmě smířit už jen s jeho předložením.

Za naprosto nesmyslný označil zmíněný návrh exministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL), legislativní návrh odmítli i premiér Bohuslav Sobotka a předseda Senátu Milan Štěch (oba ČSSD). Ministr zahraničí a taktéž sociální demokrat Lubomír Zaorálek na kameru České televize prohlásil, že má z toho legislativního návrhu strach, protože nepřijatelným způsobem omezuje svobodu slova.

Černý doslova napsal:

Zamrdana zkurvena kupa hoven a sracek na hrade , vytlemeny praseci drzky, at uz konecne chcipnou v osklivejch a tahlejch bolestech. zmrdi smradlavy zkurvysyni vyjebany tupy debilove. I s tou bandou kratenu curackejch co to navrhujou. Do nejhlubsi prdele s vama vy hovnozrouti!

zdroj: parlamentnilisty.cz

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)