Zveřejněné e-maily Bohuslava Sobotky potvrzují, že vláda ČR je ovládána neziskovkami, lobbisty, poradci, ambasádami, Bruselem, charitami a šíbry, o které byste si ani kolo neopřeli!

thumbnail

Zveřejněné e-maily Bohuslava Sobotky potvrzují, že vláda ČR je ovládána neziskovkami, lobbisty, poradci, ambasádami, Bruselem, charitami a šíbry, o které byste si ani kolo neopřeli!

Náš server AE News informuje už od roku 2014 o tom, jak nejvyšší mocenské struktury v ČR jsou ve vleku a klientelistickém postavení vůči nevládním organizacím, neziskovkám, ambasádám a různým subjektům, které ovládají domácí i zahraniční politiku. Mnoho občanů se ptá, jak je možné, že servilita vlády ČR ve vztahu k EU a Bruselu dosahuje mezí, které bez obav bychom mohli označit za vlastizradu. Uniklé emaily ze soukromého emailu Bohuslava Sobotky však odhalují nyní i veřejnosti, že to, o čem na AE News už dva roky píšeme, před čím varujeme, kdy upozorňujeme na loutkové role vlády ČR, na servilní zvedání telefonů páníčkům z různých ambasád, je pravda a teď si o tom můžete i přečíst, jak takové loutkové mocenské divadlo vypadá.

Osobně se mi hnusí představa prolézání cizích emailů. Ale pozor, Bohuslav Sobotka je veřejný činitel. A veškerá komunikace veřejného činitele je veřejná. Tak to platí např. v USA, kde Hillary Clinton teď čelí skandálu, že pro svojí komunikaci nepoužívala vládní zabezpečený email. Nerozumím tomu, jak je možné, že premiér ČR používá pro komunikaci nezabezpečený email u veřejného emailového poskytovatele Seznam.cz, to prostě vůbec nechápu. A jako veřejný činitel by měl důsledně používat pro řešení vládních věcí a pro výkon své funkce pouze vládní šifrovaný PGP email a se silným bezpečným heslem.

Místo toho si Bohuslav Sobotka píše s politickým poradcem Oto Novotným, který mu posílá notičky a rady, co by se mělo udělat tady, támhle, co si myslí NGOs (neziskovky), co si myslí holandský velvyslanec, jak je třeba připravit průzkum veřejného mínění u Medianu, aby se prefabrikace průzkumu povedla správně a vrátila toužebné výsledky (o výrobě výsledků průzkumů na míru politickým stranám jsme psali už v roce 2014 v rozsáhlém rozhovoru zde).

V dokumentech je právě komunikace i mezi panem poradcem Novotným a šéfem agentury STEM. V září 2014 vynadal pan Novotný šéfovi STEMu Janu Hartlovi za to, že průzkum STEMu vyšel pro hnutí ANO mnohem lépe, než pro ČSSD, a že se mu zdá, že je výsledek ANO nadhodnocený v průzkumu, a že by to mohlo ohrozit budoucí spolupráci ČSSD se STEMem. Další průzkum už vyšel lépe pro ČSSD od STEMu a pan Novotný byl spokojený. Náš článek o manipulaci s průzkumy vyšel na podzim v roce 2014 a vyvolal poprask, ale mainstream nám nevěřil, protože jsme prý pro-kremelský server. Jsme rádi, že nyní nezávisle na tom může veřejnost vidět, že situace je přesně taková, jak nám tehdy vylíčil pan Petr v rozhovoru.

Hackeři z White Media však provedli ucelenou kompilaci emailů spolu s vládními dokumenty, a tak se na ně podrobně podíváme. Prvním dokumentem je Imigrační politika vlády, kde pan poradce Novotný navrhuje systém prefabrikovaných průzkumů, které mají zmanipulovat veřejné mínění tak, aby odpor veřejnosti proti migraci opadl. Navrhuje zapojit neziskovky, rozhlas a televizi a manipulovat s veřejným míněním skrze emoce.

To již můžete vidět na TV Nova, která tento dokument vlády naplňuje a pravidelně do Televizních Novin zařazuje videa se záběry na arabské děti mezi uprchlíky, kdy na 10,000 běženců s „plnými koulemi“ připadá hrstka dětí. Tato propagandistická videa na TV Nova jsou přímo z portfolia americké CME, která je garantem NWO ve Střední Evropě v oblasti mediální sféry.

Pan Novotný v dokumentech lobuje u Bohuslava Sobotky za prosazení povinných kvót na uprchlíky. Hovoří v dokumentech o fašizaci českého národa, o jeho neschopnosti, v dokumentu opovrhuje českým národem takovým způsobem, který bychom pochopili u K. H. Franka nebo u R. Heydricha, ale ne u poradce premiéra ČR. Dokumenty zachycují, jak pan Novotný konspiruje s panem ex-premiérem Špidlou, jak zatlačit na Bohuslava Sobotku, aby zradil národní zájmy.

Velmi děsivá je v dokumentech informace, že ministr vnitra Chovanec jede do Bruselu nechat se přehlasovat, aby alespoň doma vypadal jako ochránce českých národních zájmů. Pokrytectví vrcholné politiky? Ano, zcela nepochybně. Další zajímavou figurkou je Jan Král, který odhaluje, že útok neziskovek v říjnu proti ČR kvůli odporu proti migrantům, kterým se zabývala OSN, podnítila paní Šabatová. Vlastizrada? Činnost proti zájmům vlastní země?

Dále dokumenty odhalují, jak J. Patočka a M. Rozumek lobují u premiéra za vytvoření nového úřadu zmocněnce pro integraci migrantů v ČR. Sluníčková garda se slézá okolo migrantů jako vosy na pivo.

Stejně tak zajímavou kompilací je dokument Komunikační strategie vlády, který je od shora dolů celý o tom, jak manipulovat veřejným míněním. Oto Novotný a Ivan Gabal si pozvali tým sociologů, kteří mají vypracovat systém působení na veřejnost. Cílem je změnit myšlení populace, aby začala uprchlíky tolerovat, anebo dokonce respektovat. Metodologie nastíněná v dokumentech je komplexním systémem řízené propagandy.

Dokument manipuluje s tezemi průzkumových agentur a celý navržený koncept má za úkol měnit metodologii transformace myšlení veřejnosti v závislosti na datech z průzkumových agentur. Jinými slovy, když průzkum ukáže, že migranty občané nechtějí, udělá se příště průzkum jinak, změní se Target Frame, tedy skupina respondentů. Je neuvěřitelné číst si o tom, jak si páni sociologové představují, že lze manipulovat s myšlením veřejnosti.

Dokumenty ukazují, že imigraci Arabů do EU nelze zabránit, nikdo s takovou variantou ani nepočítá. Je to nezvratný proces. To potvrzují tyto uniklé dokumenty zcela jednoznačně a potvrzují se tak má slova, o kterých už dlouho hovořím na Svobodném rádiu. Tento proces je nezvratný a nelze mu nijak zabránit, s výjimkou masivního lidového hnutí zezdola, které by nebylo ničím jiným, než revolucí, anebo skrze státní ozbrojený převrat, což v mnoha ohledech by bylo totéž, protože revoluce z roku 1989 nebyla žádnou revolucí, ale pokojným předáním moci. A to si mnoho lidí dodnes neuvědomuje.

A protože nevěřím na revoluci v Česku, že by lidé vzali zbraně do ruky, když čtu ty pacifistické výkřiky některých čtenářů v diskusích pod článkem o povstání v Oregonu, tak to znamená, že jediným výsledkem bude nastoupení cesty islamizace ČR, která může být pouze brzděna, zpomalována, oddalována, ale nemůže jí být de facto zabráněno. Poslední měsíce ukazují, že občané ČR nemají zájem o politiku z ulice, nechodí na demonstrace a tím vzniká situace, že vláda a poradci okolo premiéra mají „klid na práci“ a vesele konspirují proti zájmům ČR, což uniklé emaily hrozivě potvrzují.

Třetí dokument je o Prorůstání neomarxismu do struktur ČSSD a odhaluje, jak česká ultra-levice, anarchisté a ProAlt de facto prosadili do funkcí Jířího Dientsbiera, pana Špidlu, paní Marksovou atd. Poradce Oto Novotný se profiluje jako extrémní euroliberální levičák, který razí neomarxismus dovnitř ČSSD a vyjadřuje své obavy, že ČSSD přichází o své voliče, kteří jsou ostře proti migrantům, a tím pádem strana ztrácí podporu.

V dokumentech lze spatřit velice nebezpečnou věc, že Bohuslav Sobotka je prakticky pouze příjemcem instrukcí, návrhů, doporoučení a povelů. Může jít pouze o náhodu, ale celé to působí dojmem, že premiér vlády nevykazuje žádnou aktivitu, pouze pasivně přijímá instrukce. To je velmi nebezpečné, pokud by to opravdu tak bylo, potom by to znamenalo, že premiér ČR nepřijímá notičky pouze od cizích ambasád, ale že i vládu ČR za něho řídí jiní lidé.

V emailech je mnoho balastu, komunikace pana Sobotky s bankou a GE Capital kvůli hypotéce, ale toto jsou soukromé věci, které by měly zůstat soukromé a není potřeba se tím zabývat. Nicméně dokumenty, které se týkají politického ovlivňování premiéra, věci ohledně lobbingu, ty jsou v dokumentech opravdu alarmující. Vládu ČR ovládají lidé z neziskovek, fondů, ProAlt, sluníčkové organizace, neomarxisté a lobbisté s euroliberálním přesvědčením o zaostalosti a zfašizování českého národa kvůli odporu vůči uprchlíkům. Zrádci uvnitř vlády, zrádci okolo premiéra, oportunisté a pokrytci. Mediální manipulátoři, mistři prefabrikovaných průzkumů, sociální inženýři na manipulace s podvědomím veřejnosti. Pokrytecký ministr vnitra, který chce vypadat jako vlastenec. Ministr bez portfeje (vyslovuj „bez trofeje“) dotlačený do funkce neomarxisty.

Mediální obraz vlády ČR, o kterém jsme psali už před 2 roky a mainstream nás za to označil za hlásnou troubu Kremlu. Trumbelínové z Respektu a Echo24 o nás psali jako o rozvracečích české státnosti. Ale tyto emaily pěkně ukazují, že není třeba nic rozvracet zvenčí. Vláda má totiž tolik krys v baráku, že celý dům se hýbe, každý to už vidí, ale všichni se tváří, že ČR má stabilní, pevnou a neochvějnou vládu. Však cinknuté průzkumy to potvrdí, obliba popularity u STEMu poroste, Bureš zase rozdá koblihy za rok a půl na náměstích lidem trpícím náhle volebním Alzheimerem a karavana, za zvuků výkřiků Alláhu Akbar, pojede vesele dál. Anebo ne? Je to jenom na občanech.

zdroj: aeronet.cz

Sdílet tento článek

Líbí se Vám Pan Občan?


Co si o tom myslíte? komentujte! :)